www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Изборите


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Изборите
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Поредните избори. За евродупетати. В листите виждаме терористи, мафиози, педофили, наркомани и всякаква измет. Само нормални българи, милеещи за своя народ не виждаме в тези листи.
И така. Идват и ни канят да гласуваме за тях. Идват същите деградирали отрепки, които непрекъснато демонстрираха и още демонстрират презрение към нас. Презрение към проблемите ни, към живота ни. Идват отрепките и ни приканват да гласуваме за изметта. Ще е полезно ли за нас, ако се хванем на играта им и отидем на урните?
И най-вече: няма ли да загубим последното, което ни е останало - нашето самоуважение, ако послушаме циничните и нагли бивши човеци?
Ама те ни казват: "Гласувайте за нас, щот иначе ще изберат еди-кой си". Има ли значение кого ще изберат, щом сред тях няма нито един нормален българин, който да мисли не само за себе си и за родата си, ами и за нас? Дали ще е Доган, дали ще е паси, дали ще е Шулева, Кунева, някой от свитата на оня с дългия нос, от свитата на ергенина Сер Гей или от нечия друга свита - без значение. Дали ще е Слави Мафията или Кузов, който прави същото, което прави и Емел Етем - без значение. Дали ще е дърт агент като Петър Берон или младо наркоманче, като... няма да казвам като кого - без значение. Значение има единствено фактът, че никой от тях не мисли за нас.
Е, тогава не е ли по-добре да си свършим някоя полезна работа, вместо да участваме в поредния българоубийствен цирк?


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Разбира се, на така наречените "избори", аз винаги върша полезна работа, примерно да пострелям и почистя личното си оръжие.
PMEmail Poster
Top
bobired
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
Ама те ни казват: "Гласувайте за нас, щот иначе ще изберат еди-кой си".



Дориян Александров преди малко призова всички българи да гласуваме, зада не определят циганите резултатите от вота. Какво ще кажеш за него?
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Аз викам...да гласуваме!Иначе пък изобщо нема как да кажем,че сме участвали с некво действие в ...развитието на държавата ни...
Кво мислиш,бат Ангеле...
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (meshter_at @ May 3 2007, 10:56 PM)
Аз викам...да гласуваме!Иначе пък изобщо нема как да кажем,че сме участвали с некво действие в ...развитието на държавата ни...

Мещер, ти като призоваваш да гласуваме, на какъв принцип си представяш че ще се обединяваме, на политически ли?
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



На ...БЪЛГАРСКИ!!!
Аз съм Българче,ти къв си?!?!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (bobired @ May 3 2007, 07:54 PM)
QUOTE
Ама те ни казват: "Гласувайте за нас, щот иначе ще изберат еди-кой си".



Дориян Александров преди малко призова всички българи да гласуваме, зада не определят циганите резултатите от вота. Какво ще кажеш за него?

Няма да отнемам правото на отговор на Елтимир, само, ще кажа, че както Дориан Александров, така и всички останали, дори и Жеков, четат този форум.
Дориан Александров е от "Атака", нормално е да призовава да се гласува, тъй като е част от партия, станала политическа сила, с амбиции за европейския парламент.

Аз лично няма да гласувам по следните причини:

1. Нелегитимността на българската държава от 1945 г насам.

2. Нямам лична карта, изхвърлил съм я или загубил по невнимание, поради гореспоменатата причина - не мога да бъда жител на нелегитимна държава.

3. Не съм демократ. Затова не си Играя на избори.

4. Смятам, че лидерите и политическите водачи се раждат, а не се избират, нито пък създават от една или друга медия.


PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Jordan_13 @ May 3 2007, 11:50 PM)
QUOTE (bobired @ May 3 2007, 07:54 PM)
QUOTE
Ама те ни казват: "Гласувайте за нас, щот иначе ще изберат еди-кой си".



Дориян Александров преди малко призова всички българи да гласуваме, зада не определят циганите резултатите от вота. Какво ще кажеш за него?

Няма да отнемам правото на отговор на Елтимир, само, ще кажа, че както Дориан Александров, така и всички останали, дори и Жеков, четат този форум.
Дориан Александров е от "Атака", нормално е да призовава да се гласува, тъй като е част от партия, станала политическа сила, с амбиции за европейския парламент.

Аз лично няма да гласувам по следните причини:

1. Нелегитимността на българската държава от 1945 г насам.

2. Нямам лична карта, изхвърлил съм я или загубил по невнимание, поради гореспоменатата причина - не мога да бъда жител на нелегитимна държава.

3. Не съм демократ. Затова не си Играя на избори.

4. Смятам, че лидерите и политическите водачи се раждат, а не се избират, нито пък създават от една или друга медия.

ПИТАМ!
1.какво й е нелегитимно на Българската Държава от поне 15 000 години насам,след като в нея от нине живеят Българи?!
2.мойта лична карта барабар с всички други документи ми я задигнаха миналата година лятото-спях на една пейка на площад СВОБОДА в Свищов в 5 без нещо сутринта-на път за пето рпу в любимата София...Изкарах си нова,без другите документи...Питането ми е-без лична карта как ще се легитимираш в ...България и европа?
3.Играта,Данчо...Шашът е международна игра-това научих за 27,5 месеца в казармата-пак в любимата София.
4.АЗ,Мещера,считам,че Волен,моят шеф,Е РОДЕН ЛИДЕР!!!Затова го следвам.
ОСВЕН ЧЕ СЪМ ЖЕНЕН ЗА ИДЕЯТА,РАЗБИРА СЕ!

И един въпрос от мен: ...ОБЕДИНЕНИЕ,БРАТЯ?!?!?!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (meshter_at @ May 4 2007, 12:19 AM)
QUOTE (Jordan_13 @ May 3 2007, 11:50 PM)
QUOTE (bobired @ May 3 2007, 07:54 PM)
QUOTE
Ама те ни казват: "Гласувайте за нас, щот иначе ще изберат еди-кой си".



Дориян Александров преди малко призова всички българи да гласуваме, зада не определят циганите резултатите от вота. Какво ще кажеш за него?

Няма да отнемам правото на отговор на Елтимир, само, ще кажа, че както Дориан Александров, така и всички останали, дори и Жеков, четат този форум.
Дориан Александров е от "Атака", нормално е да призовава да се гласува, тъй като е част от партия, станала политическа сила, с амбиции за европейския парламент.

Аз лично няма да гласувам по следните причини:

1. Нелегитимността на българската държава от 1945 г насам.

2. Нямам лична карта, изхвърлил съм я или загубил по невнимание, поради гореспоменатата причина - не мога да бъда жител на нелегитимна държава.

3. Не съм демократ. Затова не си Играя на избори.

4. Смятам, че лидерите и политическите водачи се раждат, а не се избират, нито пък създават от една или друга медия.

ПИТАМ!
1.какво й е нелегитимно на Българската Държава от поне 15 000 години насам,след като в нея от нине живеят Българи?!
2.мойта лична карта барабар с всички други документи ми я задигнаха миналата година лятото-спях на една пейка на площад СВОБОДА в Свищов в 5 без нещо сутринта-на път за пето рпу в любимата София...Изкарах си нова,без другите документи...Питането ми е-без лична карта как ще се легитимираш в ...България и европа?
3.Играта,Данчо...Шашът е международна игра-това научих за 27,5 месеца в казармата-пак в любимата София.
4.АЗ,Мещера,считам,че Волен,моят шеф,Е РОДЕН ЛИДЕР!!!Затова го следвам.
ОСВЕН ЧЕ СЪМ ЖЕНЕН ЗА ИДЕЯТА,РАЗБИРА СЕ!

И един въпрос от мен: ...ОБЕДИНЕНИЕ,БРАТЯ?!?!?!

Мисля, че съвсем ясно се изразих - Българска държава след 1945 г, просто няма, има еврейски протекторат, който продължава и до днес, вече 62 години от начало на юдейското робство. Ако е имало Българи, те са били по затворите и лагерите...

Второ, аз не съм животно, че да ме завеждат под инвентарен номер, наречен "лична карта", ЕГН - понеже не съм привърженик на Френската революция, за да съм "гражданин".

Предпочитам да гласувам чрез "гласовете" в моя пълнител.

Един наскоро идваше да ме агитира да ходя на някви "избори", да ме запишел някъде, в някви листове, за да вземел някакви пари. Овцата си е овца, и като му разправях как "един куршум - един глас" му се запотиха очилата.

Така става с всеки, който тръгне да си играе на "демокрация" и "избори". Както казват евреите, тези игри са за гоите, но аз не съм гой, аз съм, както беше казал Анти666 - Господ-ар, т.е. Българин.

Пак казвам - лидер се ражда, Тангра го бележи и благославя, не се избира.

А народ, който е престанал да ражда лидери и водачи е обречен, напълно обречен. И в обречеността си, в загниването си, той почва да ги избира, с което само доказва, че е напълно мъртъв.

PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Малко мога да добавя към казаното от Йордан. То е по-скоро лично към Мещера.
За кого да гласуваме? Всички кандидати са слуги на един и същ господар. Хубаво, на миналите парламентарни избори все още вярвах, че Волен Сидеров поне ще се опита да разруши статуквото. И какво? Едно голямо нищо. Волен заигра тяхната игра. Волен почна да се съюзява с всички, когато имаше интерес от такова съюзяване. Памир има много информация по въпроса. Аз ще кажа за тук, за Ботевград, че "Атака" първоначално се заигра с "Евророма", а последният скандал е повече от показателен. На новоназначения лидер Красимир Тончев му наредили да следва заповедите на правешкото ДПС. Обединение, казваш. Аз също бях за обединение между националистите. Ама дали "Атака" са националисти? Съмнявам се. Знаеш какво е отношението на ръководството им към нас. Знаеш какви заповеди са дадени.
Поиграхме си на демокрация, стига толкова. Лично на мен ми омръзна. Демокрацията се оказа система на беззаконие, произвол и на тотално ограбване. Демокрацията се оказа инструмент, чрез който българският народ бива унищожаван. Аз няма да играя тази игра. Който иска да играе - нека опита.
Сега за "родения лидер". Мисля, че беше през 2002-ра или 2003-та. С Волен трябваше да отидем до тях, за да ми даде книгата си "Бумерангът на злото". Близо до входа му, една продавачка беше поставила рехаво стелажче със стоки. Волен без да иска закачи стелажчето. Жената му направи забележка: "По-леко, господине!" Знаеш ли какво направи г-н Лидерът?
Волен Сидеров почна да рита стелажчето и да крещи: "Ти знаеш ли кой съм аз, ма?" Бедната женица се стъписа и не знаеше как да реагира. Казвам ти, Мещер, идваше ми да потъна в земята от срам. Ако Волен беше реагирал така срещу някой силен на дена /или на нощта, ако трябва да сме прецизни/, шапка щях да му сваля. Но да показва силата си пред една бедна и беззащитна женица, която виси в магазинчето цял ден да припечели нещо?
Не призовавам за бойкот, просто соча безсмислието от изборите. Дориян да си призовава, няма да го послушам. Нищо, че ми е приятел.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Спомних си един надпис, с който надпис анархистите преди доста години бяха нашарили цяла София: "Изборите не променят нищо. Ако променяха, щяха да ги забранят".


--------------------
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (meshter_at @ May 3 2007, 09:56 PM)
Аз викам...да гласуваме!Иначе пък изобщо нема как да кажем,че сме участвали с некво действие в ...развитието на държавата ни...
Кво мислиш,бат Ангеле...

Мещер,като гласуваме им влизаме в схемата.Аз няма да гласувам поради тази причина.Излез им от схемата,а ето част от нея:
Изповед на един "свръхчовек"

"............Добре се получи поредната ни игра с вас на преустройство, гласност и демокрация. Каквото иска тълпата - моля, ще й го дадем. Но дотолкова, доколкото е целесъобразно за нас. Колко смешна и наивна е вашата вяра, че може да има сериозни промени. Изкуството да се говори всичко и да не се казва нищо е също наше оръжие. Ще ви удавим в словоблудство. Досега не е просъществувала нито една ваша прогресивна идея. Осъществиха се тези идеи, които ние искахме, като им давахме вид, че произхождат от вас........"
........" Необходима е нова вяра в светлото бъдеще. Ние никога не сме ви позволявали да живеете в настоящето, а само в бъдещето, а понякога и в миналото. Но допуснахме една грешка - много удължихме паузата. 70 години все едно и също - даже и на нас ни омръзна. Народът вече не вярва на нашите стари лозунги. Затова създадохме нов вид революция - отгоре. Демокрация, гласност, перестройка! Ами я погледнете историята - кога народът е имал полза от всичко това? Никога! Ние разчитахме на вашето невежество. А то е удивително!............"


Евгений Гордеев


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ние не разполагаме с много възможности за промяна на политическата ситуация. Една от тези възможности, е да им демонстрираме всеобщо недоверие. Да им кажем, че те не са от нас и ние не сме от тях. Да им кажем със своето мълчание, със своето неучастие, че те не ни интересуват, както и нашите грижи и мисли не интересуват тях, политиците. Демонстрацията, че българите нямаме политическо представителство ще доведе до такова представителство. Щом има нужда от партия, бранеща интересите на българите, и щом се оказа, че никоя от съществуващите партии не брани тези интереси, в крайна сметка ще почнат процеси, водещи до нейното създаване. Но първата крачка е осъзнаването на реалността.
Те не са от нас и ние не сме от тях. Тяхната игра е вредна за нас и също така е вредно ние да вземаме участие в нея. Наближава времето да създадем наша игра и да заиграем по нашите правила. Паниката сред управниците е започнала. Нека засилим тази паника с нашето неучастие в мръснишките им дела.


--------------------
PM
Top
PARADOX
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Много хора, са много далеч от истината....!!!!
Слушайте Елтимир и Йордан, и не се занимавайте с глупости...!!!
Разправят ни, че било важно кого ще изпратим в Европарламента, защото тези хора щели да защитават интересите на БЪЛГАРИЯ..?!!!

Имам няколко въпроса...:

Как 18 Български евродепутата (това е цялата ни квота) ще променят нещо, след като само парламентарната група на социалистите там е към 250 човека..?!!

Защо всичките ни Евродепутати ще се присъединят към вече сформирани парламентарни групи на политически принцип (Включително и тези от АТАКА), които прокарват и защитават чужди - НЕБЪЛГАРСКИ интереси...?!!!

Защо вече 17 години ни карат да гласуваме за едни и същи хора, при положение, че никой от тях не е изпълнил нито едно от предизборните си обещания, свързани с подобряването на живота на обикновенния Българин (виж в НАТО и Евросъюза ни вкараха)..?!!

Ние овце ли сме, или някакъв друг добитък, и докога ще продължаваме да чупим рекорди по млеконадой на глава от населението, хранейки ни само с въздух под налягане...?!!!

Ако вие нямате отговори на тези въпроси, от които да ви стане ясно защо не трябва да гласувате, то аз имам...!!!
PM
Top
bobired
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



И аз имам един въпрос, Парадокс. Предлагате да увеличим процентите за БСП и ДПС. Това го разбрах - негласувайки, точно това правим, защото техните електорати са константа. Така не виждам от какво е почнала "Паниката сред управниците". Те си имат там определено количество бабички и мюсюлмани, които гласуват под строй. Ние не гласуваме и само ги радваме, а не ги паникьосваме.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020